Úvod > Ze života školy > Lyžařský výcvik žáků 1. stupně

Lyžařský výcvik žáků 1. stupně

5.2.2024
9.2.2024
V týdnu od 5. do 9. února 2024 se uskutečnil lyžařský výcvik žáků 1. stupně ve skiareálu na Hradišti u Nové Bystřice.

První tři dny v týdnu své lyžařské dovednosti zdokonalovali žáci 3. a 4. ročníků a zbylé dva dny pak žáci 2. a 5. ročníků. Mnoho žáků stálo na lyžích poprvé, ale i po pár dnech výcviku téměř všichni dokázali sjet samostatně polovinu sjezdovku. Zdatnější lyžaři pilovali bezpečné sjíždění sjezdovky ve větších rychlostech a také zdokonalovali styl jízdy.

Celý týden nám přálo i počasí a jsme moc rádi, že se nám v tomto opravdu jarním počasí podařilo lyžařský výcvik uskutečnit. Náš obrovský dík proto patří všem, kteří se o celý areál pečlivě starají a také ski servisu v Kunžaku za perfektní spolupráci při půjčování lyžařského vybavení.
Pavlína Svobodová